مشاوره و تماس رایگان

سفر به اروپا +ویزای شینگن

شماره تماس خود را وارد نمایید. با شما تماس بگیریم.

شماره شما با موفقیت دریافت شد. تا چند لحظه دیگر تماس برقرار خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 1٫00
Loading...

جمعیت فلورانس

جمعیت فلورانس

جمعیت فلورانس را به عنوان یکی از استان های پرجمعیت ایتالیا می توان به بیش از ۱.۰۰۰.۰۰۰ نفر تخمین زد. استان فلورانس یکی از استان های بزرگ ایتالیا می باشد که دارای تاریخ و فرهنگ غنی است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند، که این خود عاملی بر افزایش جمعیت فلورانس در طول سال های اخیر می باشد.

ایتالیا

ایتالیا از لحاظ موقعیت جغرافیایی در بخش مرکزی اروپا و در کنار خط ساحلی دریای مدیترانه قرار دارد. از لحاظ تاریخی دارای مردمان و فرهنگ های وابسته به یکدیگر می باشد. علاوه بر این در سراسر شبه جزیره ایتالیا طوایف با فرهنگ های متفاوت از دوره عصر کلاسیک به ترتیب در مرکز و شمال ایتالیاٰ، مانند ققنوس، کاراگینان و یونانی ها و در شهرک های جنوب ایتالیا اتروسکان ها و سلت ها پراکنده شده اند. قبیله ایتالیایی که به لاتین ها معروف هستند، پادشاهی رم را در قرن هشتم پیش از میلاد تشکیل دادند، که در نهایت به یک جمهوری تبدیل شد که همسایگان خود را فتح و جذب کرد. در قرن اول قبل از میلاد، امپراتوری روم به عنوان قدرت غالب در حوضه مدیترانه ظاهر شد و به مرکز برجسته فرهنگی، سیاسی و مذهبی تمدن غرب تبدیل شد. ایتالیا دارای فرهنگ غنی و آثار تاریخی برجسته می باشد. پایتخت ایتالیا رم که به داشتن واتیکان و همچنین هنر برجسته و ویرانه های باستانی شهرت دارد. از دیگر شهرهای بزرگ ایتالیا می توان به استان فلورانس همراه با شاهکارهایی از زمان رنسانس مانند “میکل آنژ” و Duomo Brunelleschi، ونیز شهر کانال ها و قایق ها و میلان پایتخت مد ایتالیا اشاره کرد. در ادامه به بررسی استان فلورانس و جمعیت فلورانس می پردازیم.

ایتالیا

ایتالیا

 فلورانس

فلورانس یک شهر تاریخی و با فرهنگی قدیمی در ناحیه توسکانی ایتالیا می باشد. یکی از مهمترین مکان های دیدنی استان فلورانس، دوئومه، کلیسای جامع است که  با گنبدی از کاشی های سرامیکی توسط Brunelleschi ساخته شده است و همچنین می توان به برج نازک که توسط Giotto ساخته شده اشاره کرد. مجسمه Galleria dell’Accademia که مجسمه “دیوید” اثر میکل آنژ را نشان می دهد. گالری Uffizi نمایشگاه “تولد زهره” بوتیچلی و “اعلامیه” داوینچی از دیگر آثار دیدنی فلورانس هستند. انواع هنرها به ویژه هنر معماری و تندیسگری در شهر فلورانس دارای قدمت طولانی و جایگاه ویژه ای هستند.

 فلورانس

فلورانس

قومیت جمعیت فلورانس

شهر فلورانس به عنوان یکی از بزرگترین شهر های ایتالیا مساحتی در حدود ۱۰۲.۴ کیلومتر مربع (حدود ۳۹.۵ کیلومتر مربع) را به خود اختصاص داده است.  با توجه به جمعیت فلورانس که در سال  ۲۰۱۶ سرشماری شده است، از ۳۸۳،۰۸۳ نفر، تراکم جمعیت فلورانس به حدود ۳۷۰۰ نفر ساکن در هر کیلومتر مربع (۹،۷۰۰ در هر مایل مربع) می رسد. فلورانس شهری است که بیشتر مردم در آن به صورت کلاسیک ایتالیایی زندگی می کنند. جمعیت فلورانس در حال حاضر  ۳۸۲۸۰۸ نفر است که ۵۳٪ جمعیت فلورانس، بر طبق آمارگیری ها زنان و ۴۷٪ را مردان تشکیل می دهند. اکثریت جمعیت فلورانس را ایتالیا هی های بومی تشکیل می دهند.  ۹۰.۴۵٪ جمیت فلورانس را تبار ایتالیایی تشکیل می دهد، اما تعجب آور است که بدانید،  تعداد روزافزونی مهاجران که سالانه به این شهر می آیند، در حال گسترش بوده است. اگرچه این تعداد نسبتا کوچک است، ولی با این حال ۱.۸۲٪ ازجمیت فلورانس را افراد چینی تشکیل می دهند.

کسانی که از کشورهای اطراف اروپا به فلورانس می آیند، عمدتا از کشورهای رومانی و ارمنستان بوده که حدود ۳.۵۲٪ می باشد. آسیای شرقی ۲.۱۷٪ و آمریکایی ۱.۴٪ مهاجرانی هستند که به فلورانس مهاجرت می کنند. کوچکترین تعداد از ساکنان شمال آفریقا است که ۹ درصد کل جمعیت فلورانس را تشکیل می دهند. جمعیت فلورانس در سال  ۲۰۱۹ به اندازه ۷۰۷،۷۲۸ افزایش یافته است، که نشان دهنده تغییر ۰.۲٪ در سالانه است. این افزایش جمعیت نشان می دهد که شهرک سازی در اطراف استان فلورانس افزایش یافته است و تعداد مهاجرینی که به این شهر مهاجرت می کنند در حال افزایش است.

قومیت جمعیت فلورانس

قومیت جمعیت فلورانس

مذهب مردمان فلورانس

شهر فلورانس کاملا محل مذهبی است. اگر چه ۱۲ درصد از مردم خود را دیندار نمی دانند، ولی اکثریت جمعیت با یک نوع پرستش ارتباط دارند. از بین افرادی که مذهبی را به عنوان دین رسمی خود پذیرفته اند می توان : ۲۱ درصد مسلمان، ۱۷ درصد کاتولیک های رومی، ۱۳ درصد هندوها، ۱۲ درصد پروتستان، ۶ درصد بودایی ها، ۱ درصد مسیحی، سیک ها  ۳۵ درصد، یهودیان  ۲۳ درصد و بهایی ۱۲ درصد از جمعیت فلورانس را تشکیل می دهند.

مذهب مردمان فلورانس

مذهب مردمان فلورانس

آداب و رسوم

آداب و رسوم در مناطق مختلف ایتالیا براساس قومیت های مختلفی که در این مناطق زندگی می کنند با یکدیگر تفاوت می کند. ولی در فرهنگ ایتالیایی در تمام نقاط آن یکی از مهمترین ارزش ها خانواده می باشد. ایتالیایی ها از اینکه با خویشان خود رفت و آمد کنند بسیار خوشحال می شوند و دورهمی های خانوادگی بسیاری دارند. ایتالیایی ها مانند دیگر کشورهای اروپایی اکثر جشن ها مانند تعصیلات کریسمس و عید پاک را جشن می گیرند. همچنین آنها در روز اول نوامبر یک تعطیلی رسمی مذهبی دارند که به روز قدیس شناخته می شود. در این روز مردم به آرامگاه ها مردگان خود می روند و برایشان دسته گل می برند و قبرهای آنان را تزیین می کنند.

آداب و رسوم

آداب و رسوم

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ویزای ایتالیا ، وقت سفارت ایتالیا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
۰

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۷ آذر ۱۳۹۷

اقتصاد ایتالیا ایتالیا، کشوری پر از جاذبه های گردشگری و زیبایی است. اقتصاد ایتالیا مانند سایر کشورهای دیگر دنیا به مسائل زیادی متکی است . اقتصاد ایتالیا بر پایه فعالیت ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۲۹ آذر ۱۳۹۷

راهنمای سفر به ایتالیا در سفر به ایتالیا توصیه می کنیم به اطلاعات ضروری مربوط به این کشور از جمله وضعیت آب و هوایی، واحد پول و همچنین مکان های ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۲۸ آذر ۱۳۹۷

هتل های ایتالیا اولین چیزی که در ایتالیا جالب توجه است، تنوع هتل های ایتالیا می باشد. هتل های ایتالیا غالباً در مکان های توریستی و دیدنی آن قرار دارد. ...

نظر دهید

۰ نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!